headerphoto

Haberler

bbb

bbb


5. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı Derneğimizde yapılmıştır. Toplantı sonucunda yeni Yönetim Kurulu seçilmiştir. Başkan Ayhan Karahan seçilmiştir. Köy halkı olarak kendisine ve ekibine başarılar dileriz.


Karahüseyin 8-6 Çandır

Köyümüz futbol takımı Çandır köyünü 8-6 mağlup etmiştir ve grupta 6 puanla lider duruma gelmiştir. Bugün futbol takımımız 10.25 te Yeniköy ile karşılaşacaktır. Takımımıza başarılar dileriz...


Karahüseyin 10 - 3 İmranlı Merkez

03.10.2010 tarihinde Kartal'da yapılan futbol müsabakasında köy takımımız galip gelmesini bildi.


Köy Formaları ve Dernek Ses Sistemi

Köy formalarını bize yapan Hıdır Zengin'e ,Kemal Zengin'e ve derneğe ses düzenini bağışlayan Ayhan Karahan'a yönetim olarak teşekkür ederiz.


Yeni Dernek Yerimiz

06.06.2009 Cumartesi günü derneğimiz yeni yerine taşınmıştır.Bu işte duyarlı olan üyelerimize teşekkür ederiz. Derneği taşıyan arkadaşlar : Çınar Karahan,Dursun Zengin,Cemal Karahan.Celal Koç,Murat Karahan,Azimet Zengin,Ali Karahan,Aydın Karahan(Filiz oğlu) Fikret Karakuş,Doğan Karahan,Önder Karahan,Nazlı Karahan,Aysel Zengin,Sevgi Karahan'a teşekkür ediyoruz.Yapılan her iyiliğin muhakkak bir karşılığı bir yerde bulacaktır.


Derneğimizde Aşure ve Kurban

10.01.2009 Cumartesi günü, derneğimizde aşure ve kurban yemeğimizi yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Bizleri yalnız bırakmayan Yazıkavak Köyü Dernek Başkanına ve Karataş Köyü Dernek Başkanı'na ve Yönetim Kuruluna, Mahalle Muhtarımıza, Ortaköy, Kerimköy ve çevre köy halkına teşekkür ederiz.


Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 21 Aralık 2008 Pazar günü Dernek Merkezinde gerçekleştirildi.


Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 21 Aralık 2008 Pazar günü, Saat 14.00'de Karadeniz Mah.1129.Sok.No:19 G.O.P/İst. da bulunan Derneğimizde yapılacaktır..


KARANLIKTA BİR IŞIK - UNUTULMAMAK İÇİN (SİVAS 93)

Geçmişe özlem gelmişse bir toplumda gündeme; Bugünden hoşnut değil demektir kimse. Ama geçmiş güzellikleri yaşatmak için, Gönlü yok kimsenin gül yetiştirmeye.


qqq

qqq


İnternet Üzerinden Dershane

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), öğrencilerin ücretsiz olarak ÖSS, OKS ve SBS'ye hazırlanabilmeleri için Kültür Dershaneleri iş birliğiyle internet üzerinden dershane açtı.
www.dershanet.org


Cogi Baba geleneksel kültür festivali yapıldı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Cogi Baba 6. geleneksel kültür festivali İmranlı ilçesinin Avşar köyünde yapıldı.


Dayanışma Gecemiz

İlk defa, 24.03.2007 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Yardımlaşma ve Dayanışma gecemiz büyük bir katılım ve coşkuyla geçti. Yakın köylerimiz ve Değerli milletvekillerimizinde onurlandırdığı gecemiz 19:00 da başladı.


Babalar Günü

16.06.2007 Cumartesi günü dernek merkezinde Babalar Günü kutlaması gerçekleşmiştir. Organizasyon dernek merkezinde yoğun ilgi ile karşılandı.