headerphoto

Dayanışma Gecemiz

İlk defa, 24.03.2007 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Yardımlaşma ve Dayanışma gecemiz büyük bir katılım ve coşkuyla geçti. Yakın köylerimiz ve Değerli milletvekillerimizinde onurlandırdığı gecemiz 19:00 da başladı.

Gecemize katılan ve bizleri onurlandıran milletvekillerimiz Ali Rıza GÜLÇİÇEK, Berhan ŞİMŞEK ve Mehmet SEVİGEN, Kadıköy Belediye Başkanı Selami ÖZTÜRK, İmranlı-Der,  İmranlı köy derneklerinin üyeleri ve köylülerimizle unutulmaz bir gece yaşadık.

Edebiyat Öğretmenimiz Erdal Koç'un sunumuyla başlayan gecemizde ilk olarak köyümüzün görüntülerinin yer aldığı bir video sunumu yapıldı, ardından Halk Oyunları ekibimiz sahne aldı. Bu güzel gösterinin ardından Dernek yönetimimiz adına Dernek Başkanımız Çınar KARAHAN konuşmasını gerçekleştirdi. Gecemize katılan milletvekillerimizde birer konuşma yaptılar. İmranlı-Der genel başkanınında konuşmasının ardından gecemize tüm coşkuyla devam edildi. İlerleyen saatlere sürpriz sanatçılarımız gecemizi güzelleştirmeye devam ettiler.

İlkini gerçekleştirdiğimiz gecemizde inanılmaz bir katılım, coşku vardı ve görülmeye değerdi. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.